Żyć jak kot!
Wynik 5 / 5 na podstawie 1 oceny (1 wydanie)

Wydawnictwo Andromeda

Żyć jak kot! – Wydawnictwo Andromeda

Żyć jak kot! Czyli jak nauczyć się odpuszczać, skupić się na tym, co najważniejsze, i zadbać o swoje szczęście

Kotom żyje się lepiej niż nam. Czemu nie wziąć z nich przykładu? Rozszyfrujmy ich sposób postępowania, aspiracje i styl życia.

"Żyć jak kot" to lekki, dowcipny i przenikliwy poradnik o tym, jak radykalnie poprawić sobie komfort życia naśladując domowego kota. To działa!

ISBN
978‍-83‍-9476‍-261‍-2
Ilość stron
270
Wydana
09-02-2018
Oprawa
miękka

Recenzje książki
Nowo dodane opinie o książce

Nie sądziłem, że tyle możemy nauczyć się od kotów, dopóki nie przeczytałem tej książki. Dla mnie była wspaniała podróżą przez zakamarki kociego podejścia do życia. Jak się okazało, podejścia, z którego mogę czerpać garściami w swoim własnym życiu.

Inspirująca i ciekawa formuła wyłuskania najważniejszych kilkudziesięciu punktów sprawia, że zrozumienie kociego punktu widzenia jest łatwe. A w sumie o taką łatwość jest paradoksalnie moim zdaniem trudno. Koty zawsze jawiły mi się jako odległe i skomplikowane zwierzęta. Wygląda na to, że to tylko mój ludzki, odległy i skomplikowany sposób patrzenia na nie.

Gorąco polecam każdemu, kto ma problem z tym, by skupić się na sobie, dostrzec, że jest się najważniejszą osobą w swoim życiu. Każdemu, kto goni ponad swoje siły. A także każdemu, kto nie boi się, że po lekturze tej książki zechce zaprosić kota do swojego domu.

Nowo dodane cytaty
Żyć jak kot!

0

[...] kot nigdy nie będzie czuł się nieswojo w takim sensie, w jakim my to rozumiemy, ponieważ [...] nie ma żadnego wizerunku, którego musiałby bronić.

Kot czuje się swobodnie w każdej sytuacji, strona 239
Tematy
0

Nauczyć się milczeć to też zachować w swoim życiu odrobinę dystansu i tajemnicy.

Kot jest cichy i spostrzegawczy, strona 202
Tematy