Cytaty
Teksty o spełnieniu (10 cytatów)

4

Wierzę w to, że jeśli się czegoś bardzo chce, to za jakiś czas coś pozytywnego zacznie się w tej sprawie dziać. Marzenia często się spełniają.

Tematy
2

Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.

Solamente chi ha imparato il potere di un aiuto sincero e disinteressato prova la gioia più profonda della vita: il vero appagamento.

Tematy
1

Możesz osiągnąć największy sukces na świecie, lecz jeśli nie masz kogo kochać, żadna to nagroda. Poczucie spełnienia jakie czerpiesz od drugiego człowieka, zwłaszcza dziecka, zawsze będzie istotniejsze niż to, że ludzie rozpoznają cię na ulicy.

Tematy
0

Sensowne działanie nie zastanawia się najpierw nad przyszłością, lecz jest uszczęśliwiającą teraźniejszością, spełnieniem siebie; satysfakcja nie jest umiejscowiona poza działaniem, lecz w nim samym.

Tematy
0

Tłumacz nie powinien być niespełnionym pisarzem i uważać, że sam napisałby lepiej, ładniej i zgrabniej. Ideałem jest tłumacz niewidzialny, który wiernie oddaje nie tylko treść, ale również styl, a czasami nawet manierę autora.

Tematy
0

Kto w miłości przedkłada nade wszystko to, co ją zwiastuje - nigdy nie zazna spełnienia.

Tematy
0

Najgorsze, co może się zdarzyć człowiekowi. Spełniło się największe pragnienie mojego życia.

Tematy
0

Wróżby, bez określenia czasu i miejsca akcji - spełniają się zawsze.

0

Bo wszechświat zawsze pomaga nam spełniać marzenia, nawet najbardziej błahe.

Tematy

Cytaty o spełnieniu
Opis tematu

Brak dodatkowych informacji o wybranym temacie.