Anegdoty
Krótka formy – anegdoty

Własnie wróciłem z miejsca, gdzie byłem duszą towarzystwa, a z ust mych płynęły nieustanne dowcipy, śmiali się wszyscy, byłem podziwiany - ale myślami byłem daleko, na krańcu świata. Wyszedłem i chciałem się zastrzelić.

Każdy z nas czasem czuje się zagubiony we własnym małym świecie. Każdy z nas potrafi zawalić jedną sprawę przez głupotę a potem uratować sytuacje. Każdy z nas potrafi zawalczyć o coś co kocha mimo wysiłku, który wkładamy w każdą drobnostkę aby wszystko było idealne. Każdy z nas ma plan na swoje życie aby przeżyć je jak najlepiej. Każdy z nas różni się od siebie ale wszyscy łączymy się w jednym.. chcemy wygrać swoje własne życie, chcemy być zwycięzcami swojego losu. Każdy z nas codziennie staje przed trudnymi decyzjami, które mogą wpływać na nasze dalsze życie, ale pamiętajmy.. czy ta decyzja którą właśnie wybraliśmy jest właściwa? Każdy z nas stara się być jak najlepszym dla samego siebie mimo, że czasem nie wychodzi nigdy się nie poddajemy. Każdy z nas stąpa po ziemi szukając drugiej osoby która zrozumie i zaakceptuje nasz charakter, nasze chimery, nasze wady, nasze problemy. Każdy z nas szuka zrozumienia aby być równym każdemu. Każdy z nas chce być akceptowany przez rówieśników, którzy czasem nie rozumieją że jesteśmy na tym świecie aby walczyć o swoje. Każdy z nas pracuje na swoje życie sam, bo każdy z nas szuka kogoś lub coś co pomoże mu zapewnić aby to życie było lepsze. No bo przecież.. każdy z nas jest takim małym bohaterem w swoim życiu i wszyscy jesteśmy wspaniali i wyjątkowi.. i tak, warto w to uwierzyć...
Aaa jaki ty obrałeś cel aby być szczęśliwym w swoim życiu? Ile dałeś z siebie aby pokochać je? Jak bardzo się starasz aby było one dobre dla siebie samego i dla ludzi którzy cię w nim otaczają?
Spójrz.. nie życie jest pechem tylko to co czasem źle robimy lub to co źle przemyślimy.
Kochajmy życie, starajmy się o lepsze jutro.. a kto wie, może jutro stanie się coś czego się nie spodziewałeś?