Kości księżyca
Wynik 0 / 5 na podstawie 0 ocen (2 wydania)

Dom Wydawniczy REBIS

Kości księżyca – Dom Wydawniczy REBIS

Kości księżyca

Cullen, mieszkanka Manhattanu, żyje w dwóch krańcowo różnych światach. W jednym króluje rzeczywistość – kochający mąż, rodzina, ale i wielkomiejska przestępczość. Drugi jest światem seryjnych snów o olbrzymich zwierzętach, groteskowych stworach i pełnej cudów wyprawie w poszukiwaniu Księżycowych Kości. To kraina czarów i ponurej grozy, która przenika do realnego świata Cullen.

ISBN
978‍-83‍-7818‍-480‍-5
Ilość stron
272
Wydana
22-10-2013
Oprawa
broszurowa klejona

Kości księżyca

Powieść ta stanowi połączenie kilku gatunków: horroru i powieści obyczajowej, baśni i powieści psychologicznej. Opowiada o magicznej krainie Rondua, przypominającej nieco krainę Oz, która istnieje w marzeniach i fantazjach głównej bohaterki. Cullen, mieszkanka Manhattanu, żyje w dwóch krańcowo różnych światach. W jednym króluje rzeczywistość - kochający mąż, rodzina, ale i wielkomiejska przestępczość. Drugi jest światem seryjnych snów o olbrzymich zwierzętach, groteskowych stworach i pełnej cudów wyprawie w poszukiwaniu Księżycowych Kości. To kraina czarów i ponurej grozy, która przenika do realnego świata Cullen. Bohaterowie powieści, Dan i Cullen, to normalni ludzie, których łączy głęboka miłość. On - były koszykarz zawodowy, któremu kontuzja uniemożliwiła karierę; ona - nieco zagubiona, młoda absolwentka college'u, dzięki małżeństwu odnajdująca swoje miejsce i zapomina o ciąży, usuniętej kilka lat temu. "Kości Księżyca" to pełna ciepła, magiczna opowieść o miłości i wierności oraz o źródłach zła, które przenika do naszej codzienności.

Wydana
30-11-1997

Recenzje książki
Nowo dodane opinie o książce

Nikt jeszcze nie dodał
recenzji tej książki

Bądź pierwszy! — Napisz recenzję

Nowo dodane cytaty
Kości księżyca

6

Trudno przekonać samego siebie, że miejsce, w którym przebywamy, jest naszym domem, i to nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasami mi się to udaje, a czasami nie.

Tematy
1

Największą bronią strachu jest jego zdolność do uczynienia nas ślepymi na wszystko inne. Kiedy nas ogarnia przerażenie, zapominamy, że są jeszcze inni, że są sprawy, o które należy walczyć, nie bacząc na siebie.

Tematy