Bill Gates
Bill Gates

Imię  William
Drugie imię  Henry
Nazwisko  Gates
Znany jako  Bill Gates

Książki

Autorzy na literę

20 cytatów

Cytaty
Bill Gates (20 cytatów)

0

Trudno pomyśleć o dziedzinie biznesu, na którą Internet nie będzie miał wpływu lub w której już nie ma internetowych pionierów.

0

Pomysły na produkty rodzą się z badań rynku, działań konkurencji i z nowych odkryć naukowych w dziedzinie produktów spożywczych. Trudność polega dopiero na zdecydowaniu, co z tymi pomysłami należy robić dalej.

0

Opinia wygłaszana ustnie przez klienta jest najpotężniejszą metodą budowania reputacji firmy lub produktu, a Internet jest jakby do tego stworzony.

Tematy
0

Niepotrzebny wysiłek to jedna z największych frustracji w pracy.

0

Niepełne zrozumienie celu stanowi podstawowe zagrożenie każdego projektu technologicznego.

Tematy
0

Najbardziej niezadowoleni klienci to twoje najlepsze źródło informacji.

0

Mam proste, ale silne przekonanie. Najbardziej znaczącym sposobem odróżnienia twojej firmy od konkurencji, najlepszą metodą na pozostawienie tłumu w tyle jest odpowiednie korzystanie z informacji.

0

Lubię dowiadywać się dobrych rzeczy, jak każdy, ale dobre wiadomości wprawiają mnie w nastrój sceptyczny. Zastanawiam się wtedy, jakich złych wieści nie słyszę.

0

Jeżeli nie wierzy się, że wszyscy pracownicy mogą przyczyniać się do sukcesu firmy, cała technologia świata nie pomoże zwiększyć ich kompetencji.

0

Jedną z korzyści samozatrudnienia jest dywersyfikacja – masz mniejsze szanse znaleźć się bez pracy, jeśli masz wielu pracodawców, niż gdy masz tylko jednego.

0

Gdyby produkty, takie samochody i płatki śniadaniowe, podlegały takim samym tendencjom rozwojowym jak komputery osobiste, to średniej wielkości samochód kosztowałby dwadzieścia siedem dolarów, a pudełko płatków centa.

Tematy
0

Gdy przyjmiesz, że negatywne wieści nie są czymś złym, lecz dowodem na potrzebę zmiany, nie mogą cię już one pokonać. Są dla ciebie nauką.

Przejdź do strony
Więcej treści znajdziesz na pozostałych stronach

Bill Gates
Wynik 5 / 5 na podstawie 1 oceny.

Bill Gates – Cytaty.