Cytaty.eu
Poprzedni adres

Witaj na stronie Verbanent.pl. Zapewne zastanawiasz się, dlaczego trafiłeś tutaj ze swojej (mam nadzieję) ulubionej strony z cytatami spod adresu Cytaty.eu. Już spieszę z wyjaśnieniem.

Ze względu na chęć zgromadzenia cytatów z wielu języków, postanowiłem napisać stronę WWW z cytatami zupełnie na nowo. Oznacza to, że musiałem przemyśleć nowe funkcje, technologie i zaprojektowany layout raz jeszcze. Z tych przemyśleń wyszło, że poprzednia wersja strony nie nadawała się do tego celu. Również adres strony w domenie EU mocno ograniczał pole możliwości i rozwoju.

Wtedy powstał pomysł stworzenia wszystkiego na nowo. Proces ten wymagał czasu i trwał z różnymi przerwami od końca 2014 roku. Nadszedł jednak moment, że uznałem, iż strona Verbanent.pl jest gotowa na tyle, aby zmigrować wszystkie konta ze strony Cytaty.eu. Na tej podstronie będę publikował na bieżąco informacje, które są Ci potrzebne, aby korzystać ze strony Verbanent.pl, jeśli jesteś Użytkownikiem strony Cytaty.eu.

Czy wszystkie funkcje z Cytaty.eu są już dostępne?

Tak. Możesz założyć konto, dodać cytaty do swojego notesu, oceniać książki i autorów, odkładać książki na półki.

Czy mogę logować się przez Facebooka?

Jeśli miałeś konto połączone z Facebookiem na stronie Cytaty.eu, to tak - możesz się logować. Możesz też stworzyć nowe konto przy pomocy Facebooka. Integracja z tym serwisem społecznościowym jest zatem pełna.

Cytaty.eu
Zrzuty ekranów

Cytaty.eu 2006 rok
Cytaty.eu 2007 rok
Cytaty.eu 2010 rok
Cytaty.eu 2013 rok
Cytaty.eu 2014 rok
Cytaty.eu 2015 rok