Biznes szybki jak myśl
Wynik 0 / 5 na podstawie 0 ocen (1 wydanie)

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Biznes szybki jak myśl – Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Biznes szybki jak myśl

Bill Gates, jako współzałożyciel i prezes firmy Microsoft, czołowego producenta oprogramowania dla komputerów osobistych, przyczynił się w wielkiej mierze do nadejścia Ery Informacyjnej. Dziś ten współczesny wizjoner pokazuje, w jaki sposób postępy technologii otwierają nową, ekscytującą fazę gospodarczego rozwoju. W jaki sposób każdy menadżer może i musi wyprzedzać bieg wydarzeń by osiągnąć? stadium określane słowami: BIZNES SZYBKI [email protected] MYŚL.

Jest prawdopodobne, że Twoja firma sporo wydaje na technologie - a czerpie z tych inwestycji zaledwie 20% potencjalnych korzyści. Jak wyjaśnia Gates, prawdopodobnie wynika to z traktowania sprzętu i oprogramowania jako sposobu na rozwiązywanie pojedynczych problemów. Tymczasem organizacja funkcjonuje najlepiej, jeśli może polegać na systemie nerwowym, który natychmiast dostarcza informacji tym jej częściom, które ich potrzebują. Jasnym, nietechnicznym językiem Biznes szybki [email protected] myśl pokazuje, jak cyfrowy system nerwowy może zebrać wszystkie systemy i procesy w jedną wspólną infrastrukturę, uwalniając potoki informacji i pozwalając Twojej firmie na dokonanie jakościowego przeskoku w zakresie skuteczności, tempa wzrostu sprzedaży i zysków.

ISBN
83‍-7180‍-415‍-6
Oprawa
twarda

Recenzje książki
Nowo dodane opinie o książce

Nikt jeszcze nie dodał
recenzji tej książki

Bądź pierwszy! — Napisz recenzję

Nowo dodane cytaty
Biznes szybki jak myśl

0

Trudno pomyśleć o dziedzinie biznesu, na którą Internet nie będzie miał wpływu lub w której już nie ma internetowych pionierów.